Житомирська політехніка зустрічала поважних гостей.
Про це повідомляє ректор університету Віктор Євдокимов.
Ректорат університету, представники Наукового парку, Інноваційного хабу, викладачі та студенти радо зустрілися з Народним депутатом України, головою підкомітету з питань освіти впродовж життя та позашкільної освіти і адаптації законодавства України до положень права Європейського Союзу Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Романом Грищуком, в.о. проректоркою з інновацій Національного авіаційного університету Ксенією Семеновою, випускником НАУ, головою правління Благодійного фонду "Соломʼянські котики" Ігорем Кравчишиним та представниками факультетів НАУ.
"Під час зустрічі обговорили важливі питання сьогодення для вищої освіти України в умовах євроінтеграції, реформування освітянського середовища, подолання нових викликів, що постають перед університетами сьогодення.
Вдячний за конструктивний діалог між усіма учасниками, була можливість наголосити на найбільш актуальних потребах освітян. Звичайно, не обійшлося без обговорення питань фінансування діяльності, збереження кадрового потенціалу, профорієнтації молоді, розвитку матеріально-технічної бази", - зауважив віктор Євдокимов.
За словами ректора Житомирської політехніки, важливим є також, що були підняті питання інноваційного розвитку університетів, створення освітньо-наукових лабораторій для різноманітного залучення молоді до науки та технологій, виокремлювали роль соціально відповідального бізнесу в даному процесі.
В університеті наголосили на тому, що у представників бізнесу вже є розуміння того, що вищий учбовий заклад є обов’язковим елементом і їх розвитку та нарощення бізнесового потенціалу.
"Житомирська політехніка є найкращим прикладом такої співпраці та взаємодії.
Також окреслили важливість дієвих наглядових рад для університетів. Прийшов час розуміння відповідальності кожним членом наглядової ради його ролі в функціонуванні та розвитку Університету. Сьогодні це має бути не просто престиж. Діяльність у наглядовій раді Університету є вагомим вкладом її членів у розвиток громади та країни в цілому.
Вдячний за можливість поділитися думками щодо реформування вищої освіти. Відверто проговорили певні критичні питання, зокрема щодо підготовки здобувачів PhD, фінансування діяльності наукових ліцеїв, майбутнього мережі закладів вищої освіти, визначення науково-педагогічного навантаження викладачів, їх контрактів тощо.
Разом з гостями пройшлися корпусами Житомирської політехніки, аудиторіями та лабораторіями. Маю надію, що кожен відкрив для себе Житомирську політехніку та познайомився з нашою командою. З оптимізмом чекаю наступних зустрічей та впевнений у продовженні нашої співпраці", - підсумував Віктор Євдокимов.