Вже із назви стає зрозуміло, для чого на смартфонах та планшетах був впроваджений цей режим. Проте, чи може він бути корисним у щоденному житті і про які його опції ще не всім до кінця відомо? Давайте розбиратись.
Практично на всіх сучасних телефонах та інших пристроях можна активувати режим польоту, призначений для перельотів. У цьому режимі гаджет не приймає і не здійснює дзвінки та не підключається до інтернету.
Звідси випливають і його додаткові фішки, які згодяться не лише пасажирам літаків.
Якщо заряд батареї критично низький, а можливості підзарядити пристрій найближчим часом не передбачається, врятує авіарежим. Він відключить всі мережеві можливості вашого телефону, зменшивши споживання заряду батареї та вигравши для нього трохи часу.
Виникають проблеми з підключенням до мережі або Wi-Fi? Допоможе режим польоту: ввімкніть його на короткий час і потім вимкніть. Смартфон заново знайде всі мережі, як це сталося б після звичайного перезавантаження.
У режимі польоту на смартфоні відключаються всі бездротові сигнали, включаючи Wi-Fi, Bluetooth, GPS і стільниковий зв'язок. Це дозволяє знизити енергоспоживання пристрою, тим самим прискоривши час зарядки. За підрахунками, використання авіарежиму може скоротити час зарядки на 20-30 хвилин.
Хочете абстрагуватись від зовнішнього світу і побути наодинці з собою? Для того, щоб не вимикати телефон, просто переведіть його у режим польоту.
Включення і відключення авіарежиму на телефоні залежить від моделі та операційної системи, але, загалом, для більшості пристроїв це можна зробити наступним чином:
Якщо у вас iPhone, то ви можете включити й відключити режим польоту наступним чином:
Щоб відключити режим польоту, натисніть на іконку літака ще раз.