У Культурно - громадському центрі ШЕLTER+ продовжується проєкт "Школа змінотворців", організований командою центру за підтримки National Endowment for Democracy. Це вже друга "Школа змінотворців" за період з початку повномасштабного збройного вторгнення російської армії в Україну.
Як розповів кореспонденту сайту 0564.ua ментор "Школи змінотворців" Роман Морозов, враховуючи обставини, які склалися в умовах воєнного стану, нині проєкт "Школа змінотворців" орієнтований не лише на криворіжців і не лише на людей з лідерським потенціалом. До нього залучені внутрішньо переміщені особи, котрі через участь у проєкті отримують у громаді Кривого Рогу додаткову можливість адаптації та соціалізації.
За словами Романа Морозова, команда КГЦ ШЕLTER+ має перший успішний досвід, коли більше тридцяти сімей пройшли "Школу переселенців". Всі вони влились у спільноту і адаптувалися у криворізьких реаліях на основі команди центру ШЕLTER+.
Учасниками другої "Школи зміновторців" стали переселенці зі Слов'янська, Великої Олександрівки, Нововоронцовки, Маріуполя, Макіївки, Токаревого, Стаханова, Золотого, Харкова, Миргорода, Баштанки, Старосілля, Краматорська, Херсону та Мирнограду.
Роман зазначив, що з нагоди 20-річчя КГЦ ШЕLTER+ другий сезон "Школи зміновторців" у партнерстві з National Endowment for Democracy, за попереднім задумом, планувався у виїзному форматі, тобто передбачав візити до ШЕLTER+ команд з різних міст України. Та через війну проєкт довелося спочатку призупинити, а згодом, реалії переконали, що умови для реалізації раніше наміченого існують.
"Тепер ми бачимо, як переселенці після тренінгів у "Школі зміновторців" стають зарядженими на діяльність, плануючи повернутись додому після деокупації їхніх міст і сіл". - пояснив Морозов.
У програмі "Школи змінотворців"
▪️ три теоретичні заняття (основи громадянської активності, волонтерство, лідерство, командна робота, проєктний менеджмент);
▪️ практичне волонтерство в культурно-громадській та гуманітарній роботі КГЦ ШЕLTER+.
У день візиту нашого кореспондента учасники другої "Школи змінотворців" прослухали лекцію та поділилися власними думками стосовно почутого та усвідомленого в ході занять (слухайте на відео).
Здійснено за підтримки Асоціації "Незалежні регіональні видавці України" в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.