Сегодня:
Последние записи
Нагода спричинила обледеніння проводів, падіння дерев та пориви електроліній. На Дніпропетровщині енергетики працюють у посиленому режимі. За останню добу світло повернули у майже 24 тисячі домівок...
На 10 січня, Національний банк України встановив офіційний курс гривні до американського долара на рівні 38,23 грн. Курс долара виріс на 3 коп. Курс євро встановлений на рівні 41,82 грн. Він виріс ...
Сьогодні зранку, 10 січня, у Чорному морі на бойовому чергуванні перебувають два рашиські кораблі.Як повідомляє пресслужба ВМС, серед них відсутні ракетоносії.В Азовському морі перебуває один ворож...
Модернізований ЦНАП у Полтаві працює близько двох тижнів. За цей час люди вже отримали майже 2 тисячі адміністративних послуг у безбарʼєрному просторі.Про це 9-го січня повідомляє пресслужба Полтав...
Женская энергия - сайт для женщин
Баннер

Маріупольські педагоги, які не погодились працювати на окупантів, створили власну онлайн школу в Києві

2022-07-19 22:44:34
Источник: https://www.057.ua/

Маріупольські педагоги, які не погодились працювати на окупантів, створили власну онлайн школу в Києві

Багато вчителів, які вирішили залишитись під окупацією і погодились запроваджувати російську освіту в Маріуполі, жаліються, що не мають вибору. Але, як з’ясувалось, вибір завжди є. Приклад цьому – вчителі 56  маріупольської загальноосвітньої школи.

Більшість з них вимушена була виїхати з Маріуполя. Люди знаходились в депресії. Вони не могли знайти роботу. Не знали, як їм жити далі. 

«Я бачив, як страждає моя мама, завуч школи. І я вирішив, що можу допомогти. Ми зібрались з колегами, обговорили ситуацію  і вирішили, що можемо відкрити приватну онлайн школу», - розповів Богдан Румянцев, який очолив новий заклад.

Маріупольські педагоги, які не погодились працювати на окупантів, створили власну онлайн школу в Києві, фото-1

Для вчителів було важливо зберегти дух своєї школи, тому вони вирішили залишити назву – 56-та. Але закон про освіту вимагає вказувати у назві географічну прив’язку. Тому приватна онлайн школа була зареєстрована як «Київський приватний ліцей 56».

Зараз там працюють 16 педагогів. Основа команди – вчителі 56-ї. Але до них долучились і колеги з 57 та 68 шкіл.

Маріупольські педагоги, які не погодились працювати на окупантів, створили власну онлайн школу в Києві, фото-2

«Наша школа ще до ковіда була дуже розвинутою в напрямку цифровізації. Тому нам дуже легко було працювати в умовах епідемії коронавірусу. Всі процеси онлайн навчання були відпрацьовані. 

І зараз кожен педагог в нашій команді є фахівцем і добре знає, як правильно налагодити процес, щоб діти мали змогу отримувати якісні знання дистанційно», - пояснює директор школи.

Маріупольські педагоги, які не погодились працювати на окупантів, створили власну онлайн школу в Києві, фото-3

Приватна онлайн школа 56 вже отримала ліцензію, точніше, це називається декларація на право надання освітніх послуг. Найближчими днями вона з’явиться на всіх офіційних сайтах Міносвіти.

Богдан Румянцев наголошує: викладання предметів  - у відповідності до вимог Міністерства освіти України. Навчання – з 1 по 11 класи.

Діти будуть отримувати свідоцтво про освіту загального зразку.

«Наші педагоги мають всю необхідну сучасну техніку для запровадження дистанційної освіти. Кожен педагог має графічні планшети. Тож викладання предметів, навіть таких складних, які фізика або хімія, забезпечується на високому рівні», - пояснює Богдан Румянцев.

Маріупольські педагоги, які не погодились працювати на окупантів, створили власну онлайн школу в Києві, фото-4

Не всі вчителі змогли врятувати свої ноутбуки та планшети з Маріуполя. Але на допомогу прийшла волонтерська ініціатива. Колишні випускники маріупольського технічного ліцею об’єднались в громадську організацію, яка надає допомогу маріупольським вчителям. (Ось тут ми детально розповідали про цю ініціативу).

Волонтери допомогли придбати все необхідне, щоб приватний ліцей мав змогу розпочати роботу.

Звісно, що в приватному ліцеї навчання коштує грошей. Проте маріупольські вчителі встановили найнижчі ціни серед приватних шкіл України.

«Для нас це скоріше гуманітарна місія, ніж бізнес. Ми хотіли, щоб вчителі, які втратили все, могли отримати можливість працювати і заробляти, і щоб діти, які поїхали з Маріуполя, мали змогу не втрачати зв’язок з містом і з українською освітою».

Найдешевша програма навчання екстерном коштує 550 грн на місяць, програма з більшою кількістю годин роботи в класі – 1999 грн на місяць.

«Ми пропонуємо три пакети на вибір: «Учень», «Екстернат» та «Підготовка до ДПА/ЗНО».

Пакет «Учень» (1999 грн/міс) передбачає наявність усіх предметів та уроків відповідно до вимог Міністерства освіти і науки України. Не менш, як 30% уроків проводяться викладачами онлайн. Інші уроки проводяться в асинхронному режимі (з можливістю поставити питання викладачу в будь-яку мить).

Пакет «Екстернат» (від 555 грн/міс) передбачає доступ до навчального матеріалу, який опановується самостійно. В кінці навчального року складається одна контрольна робота з кожного предмета.

Пакет «Підготовка до ДПА/ЗНО» (від 1499 грн/міс) включає щотижневі індивідуальні уроки відповідно до обраного предмета з професійним репетитором», - пояснюють педагоги.

В ліцеї сподіваються, що Маріупольська міська рада піде назустріч батькам і за потреби зможе допомагати хоча б частково сплачувати за навчання дітей, якщо батьки такої можливості не мають.

Для того, щоб долучитись до навчання у ліцеї, треба мати доступ до Інтернету і відповідний пристрій. Навчання відбувається на платформі   Google Suite for Education, яку добре знають як діти, так і вчителі. Учні навчаються безпосередньо з викладачами, мають цілодобовий доступ до навчального контенту, можуть переглядати відеоуроки, виконують інтерактивні завдання для засвоєння та самоперевірки після кожного уроку.

«Ми будемо трошки змінювати графік навчання. Будемо враховувати географічне місцезнаходження наших учнів і робити коректировку за часом. Поки не знаємо, чи зможемо ми давати уроки дітям на окупованих територіях. Ми зараз ведемо перемовини з нашим партнером – компанією  Google. Але поки що не маємо від них відповіді», - каже Богдан Румянцев.

Для всіх батьків, хто зацікавлений в дистанційному навчанні своєї дитини, надаємо координати, де ви можете записатися в школу, проконсультуватись і спитати все, що вас хвилює. 

тел.: +380984908032 (Telegram, Viber);

telegram: https://t.me/onlineschool56

сайт: www.56.in.ua

Instagram: https://instagram.com/online.school.56/

Facebook: https://www.facebook.com/onlineschool56/

Читайте також: Вони потребують ноутбуків і роботи. Як маріупольці допомагають своїм вчителям вижити в умовах війни

Тяп-ляп і зниклі вікна. Як окупанти в Маріуполі хочуть відновити навчання у 27 гімназії, і хто з вчителів став зрадником, - ФОТО


Суспільство
Частину людей постійно тягне одне до одного. Нерідко вони не можуть цього пояснити. Втім, потяг дуже і дуже сильний.Риби та РакУ цих знаків зодіаку спільна стихія – Вода. Вони неймовірно розуміють ...
Пригоди
Розпочалася шістсот вісімдесят шоста доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. За добу ворог завдав 5 ракетних та 52 авіаційних удари (застосувавши 3 ударних БпЛА т...
Суспільство
Станом на 10 січня Україна продовжує боротися з російськими окупантами та ліквідовувати особовий склад орків і їх техніку. За добу українські військові ліквідували 800 рашистів. Як повідомляє ...
Кримінал
Патрулюючи вулицю Засумську, патрульні роти тактико-оперативного реагування (ТОР) виявили чоловіка, який порушував публічний порядок.Під час перевірки особи 37-річного громадянина охоронці порядку ...