Будьте пильними — шахраї доволі часто представляються працівниками банків. Не виконуйте жодних вказівок по телефону!
Вчора двох хмельничан ошукали саме за такою схемою. Сукупно чоловіки втратили більше 80 тисяч гривень. Тож якщо до вас телефонують нібито зі служби безпеки банку і повідомляють, що хтось намагається зняти з вашої картки кошти — подякуйте за інформацію і покладіть слухавку. Не виконуйте жодних вказівок! А потім одразу ж перетелефонуйте на «гарячу лінію» банку, телефон якої вказаний на вашій картці. Якщо справді щось трапилось — вам про це повідомлять. І це вже точно буде інформація від банку.
Вчора, 8 квітня, до Хмельницького районного управління поліції надійшло 2 заяви від жителів обласного центру, які постраждали від дій псевдобанкірів.
Так, до 32-річного чоловіка зателефонувала невстановлена особа і, представившись працівником банку, повідомила про те, що з рахунком потерпілого хтось вчиняє шахрайські дії. Нібито для захисту картки зловмисник випитав реквізити і в результаті зняв з неї понад 63 тисячі гривень.
45-річний хмельничанин за подібною схемою втратив 17,5 тисяч гривень.
Наразі за обома фактами працівники поліції проводять перевірки і закликають громадян бути пильними і не піддаватися на емоційний тиск зловмисників. Адже, як зазначили самі потерпілі, вони хоч і знали про такий вид шахрайств, але все одно попались на шахрайську схему.
Сектор комунікації поліції Хмельницької області